PTE KK Szülészeti Klinika Meddőségi Központ

Klinika
Örömmel értesítjük Önöket, hogy a Pécsi Tudományegyetem Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáján működő Meddőségi ambulancia és Lombikbébi labor megújult helyen folytatja tevékenységét.
A minőségi betegellátás érdekében betegeink kivizsgálását és kezelését az általunk egyedülállóként létrehozott "Meddőségi team" segítségével végezzük. Munkánkat urológus, genetikus, endokrinológus, immunológus, pszichológus közvetlen bevonásával tudjuk végezni. Az általunk létrehozott kivizsgálási és kezelési sémák, valamint a megújult helyszín és a nyugodt környezet révén átlagos terhességi rátánk folyamatosan 33% felett van annak ellenére, hogy a várhatóan kisebb eséllyel próbálkozó párokat is ellátjuk.
Klinikánkon, a gyermeket tervező párok számára jelenleg is a teljes kivizsgálás (laparoscopia, hysteroscopia, szérum hormon meghatározás, immunológiai, genetikai vizsgálatok, andrológiai kivizsgálás stb.) és kezelési mód érhető el (ovuláció indukció, inszemináció, mesterséges megtermékenyítés).

PTE KK Szülészeti Klinika Meddőségi Központ elérhetősége

Cím: Édesanyák u. 17., Pécs, Hungary, 7624

PTE KK Szülészeti Klinika Meddőségi Központ nyitvatartás

• Hétfő 07:00 - 16:00