PTE KK Szülészeti Klinika Meddőségi Központ

PTE KK Szülészeti Klinika Meddőségi Központ

view_headline

PTE KK Szülészeti Klinika Meddőségi Központ (Pécs) leírása

Örömmel értesítjük Önöket, hogy a Pécsi Tudományegyetem Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáján működő Meddőségi ambulancia és Lombikbébi labor megújult helyen folytatja tevékenységét.
Klinikánkon, a gyermeket tervező párok számára jelenleg is a teljes kivizsgálás (laparoscopia, hysteroscopia, szérum hormon meghatározás, immunológiai, genetikai vizsgálatok, andrológiai kivizsgálás stb.) és kezelési mód érhető el (ovuláció indukció, inszemináció, mesterséges megtermékenyítés).
A(z) PTE KK Szülészeti Klinika Meddőségi Központ helyre erről a helyről irányítjuk át: Pécsi Tudományegyetem Szülészeti És Nőgyógyászati Klinika
Klinika
alarm

PTE KK Szülészeti Klinika Meddőségi Központ (Pécs) nyitvatartás

• Hétfő 07:00 - 16:00
  • Kedd 07:00 - 16:00
  • Szerda 07:00 - 16:00
  • Csütörtök 07:00 - 16:00
  • Péntek 07:00 - 16:00
  • Szombat Zárva
  • Vasárnap Zárva
grade

PTE KK Szülészeti Klinika Meddőségi Központ (Pécs) értékelések

Az egyes oldalakon így értékelték a látogatók a(z) PTE KK Szülészeti Klinika Meddőségi Központ helyet

• Hospital.hu oldal logója Hospital.hu 3.5
  • Facebook oldal logója Facebook 3.5

Te milyennek látod ezt a helyet (PTE KK Szülészeti Klinika Meddőségi Központ)? Értékeld:

A hely értékeléséhez először be kell jelentkezned.

PTE KK Szülészeti Klinika Meddőségi Központ helyhez hasonló helyek