Békés Megyei Körös-menti Szociális Centrum

Támogató/rehabilitációs intézmény
A Békés Megyei Körös-menti Szociális Centrum (szarvasi központtal) négy telephelyen nyújtja az alábbi szociális szolgáltatásait Szarvas (Idősek ápolást-gondozást nyújtó ellátása, hajléktalan személyek ápolást-gondozást nyújtó ellátása, szenvedélybetegek ápolást-gondozást nyújtó ellátása) Nagyszénás (Idősek ápolást-gondozást nyújtó ellátása, szenvedélybetegek ápolást-gondozást nyújtó ellátása, szenvedélybetegek rehabilitációs otthoni ellátása) Magyarbánhegyes (Fogyatékos személyek ápolást-gondozást nyújtó ellátása, fogyatékos személyek ápoló-gondozó lakóotthona) Mezőkovácsháza (Pszichiátriai betegek ápolást-gondozást nyújtó ellátása)
A megye lakosainak életkorukból és egészségi állapotukból eredő hátrányainak megelőzése és csökkentése. Az intézményünkben élő emberek segítése, egészségük megőrzése és javítása. Lelki harmóniájuk megteremtése. Családi és társas kapcsolataiknak megtartása, hasznos szabadidős tevékenységek biztosítása. Az ellátottak méltóságának, jogainak tiszteletben tartása.

Békés Megyei Körös-menti Szociális Centrum elérhetősége

Cím: 5540 Szarvas, Rákóczi Ferenc utca 25.

Békés Megyei Körös-menti Szociális Centrum értékelései

Te milyennek látod ezt a helyet (Békés Megyei Körös-menti Szociális Centrum)? Értékeld: